Dzisiaj jest wtorek, 16 sierpnia 2022 r., imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Aktualności

Podsumowanie sportu w kinie Hel

2012-03-02
W dniu 1 marca br w Pleszewskim kinie Hel odbyła się Gala Pleszewskiego Sportu, podczas której m. in. Wójt Gminy Chocz Marian Wielgosik uhonorował działacza sportowego i dwóch sportowców z terenu Gminy Chocz...

 

 

 

Wyróżnieni przez Wójta Gminy Chocz Chocz Pana Mariana Wielgosika:

 

Dziatkiewicz Roman
Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Choczu, przygotowuje dzieci i młodzież do zawodów sportowych. Jego podopieczni zajmowali czołowe lokaty na zawodach powiatowych i województwa wielkopolskiego m. in. w następujących dyscyplinach sportowych: unihokej, lekkoatletyce, piłce ręcznej, biegach na orientację.


Hieronim Kanikowski
Członek Ludowych Zespołów Sportowych od ponad 25 lat. Obecnie gra w Klubie Sportowym PROSNA-CHOCZ-KWILEŃ na pozycji środkowego, jest również kapitanem tej drużyny. Czynnie uczestniczy w rozgrywkach piłki nożnej - uczestnik Chockiej i Pleszewskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Poprzez swoje doświadczenie pomaga kierownictwu i trenerowi drużyny w wykształceniu w młodszych zawodnikach sportowej i zdrowej rywalizacji.
 

Zbigniew Kropski

Członek Ludowych Zespołów Sportowych od ponad 25 lat. Zawodnik Klubu Sportowego PROSNA-CHOCZ-KWILEŃ na pozycji obrońcy. Czynnie uczestniczy w rozgrywkach sportowych.
Wymiernie wykazał się jako działacz sportowy biorąc czynny udział w przygotowaniach do powstania boiska sportowego przy szkole podstawowej w Kwileniu.