Dzisiaj jest wtorek, 16 sierpnia 2022 r., imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Aktualności

II Bieg Papieski, I Maraton Tolerancji im. Marka Kotańskiego

2009-05-06
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Chocz oraz Ośrodek Resocjalizacji zapraszają na biegi uliczne i po terenie Gminy Chocz

 

II Bieg Papieski

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Chocz informuje, że w sobote 16 maja 2009 r. w godzinach 15.00 - 17.00 w Choczu odbędzie się II Bieg Papieski, zorganizowany ku czci naszego Wielkiego Rodaka ŚP Jana Pawała II.

Trasa:

  1. Wymarsz z boiska Zespołu Szkół w Choczu, ulicami Konopnickiej, Pl. 1 Maja, Kościuszki, Rynek pod tablicę pamiątkową Ojca Świętego Jana Pawła - zapalenie zniczy i złożenie kwiatów, dalej ulicami Zagórowska, Zapłocie, Lipowa.
  2. Bieg sztafetowy - ulicami Lipowa (od placu zabaw), Ks. Pawłowskiego, Zagórowska, Zapłocie, Lipowa.
  3. Powrót do szkoły ulicami Lipowa, Ks. Pawłowskiego, Zagórowska, Wieczorka, Szkolna.


Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców gminy i gości do czynnego udziału oraz proszą o nie parkowanie pojazdów na trasie biegu i przemarszu w wyżej wymienionych godzinach.

 

Pierwszy Maraton Tolerancji im. Marka Kotańskiego

Impreza rozpoczenie się 17 maja 2009r. w Ośrodku Monaru w Nowolipsku.
 Maraton Tolerancji im. Marka Kotańskiego jest pierwszą tego rodzaju imprezą sportową, organizowaną przez Ośrodek Monaru w Nowolipsku. Naszym celem jest pokazanie możliwości jakie daje terapia od uzależnień, inny sposób na życie i stworzenie nowej tradycji ośrodka.