Dzisiaj jest wtorek, 9 sierpnia 2022 r., imieniny: Klary, Romana, Rozyny
Jesteś tutaj: › Aktualności :: Podsumowanie WOŚP
Aktualności

Podsumowanie WOŚP

2013-01-15
W niedzielę 13 stycznia 2013r. odbył się 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 9.00 rano 25 wolontariuszy kwestowało na ulicach Chocza ...

 

Po południu w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu odbyły się występy, prezentacje i koncerty. Na rzecz WOŚP śpiewały dzieci ze studia piosenki przy GOK pod okiem Pauliny Konowrockiej.  Sołectwo Brudzewek przedstawiło Jasełka wyreżyserowane przez panią sołtys Ewę Wojciechowską. Wysłuchaliśmy koncertu Orkiestry Dętej. Obejrzeliśmy prezentację Jana Woldańskiego dotyczącą zagrożenia zatrucia czadem. Pokaz tańca nowoczesnego zaprezentowała grupa taneczna GOK. Na zakończenie zespół Helios wykonał najnowsze hity.

Między występami odbywała się licytacja prowadzona przez Witolda Flisińskiego i Patrycję Woźniak-Konecką. Pamiątki przywiezione z zagranicznych podróży na licytację przekazał Wójt. Licytowaliśmy też książki autorstwa Jana Woldańskiego  Przewodniczącego Rady oraz wiklinowy kosz przekazany przez radną Małgorzatę Wróblewską. Najdroższym wylicytowanym przedmiotem okazała się kuta brama ufundowana przez państwo Kruk z Piły, a która trafiła do rąk Tomasza Witmana. Najaktywniej w licytacji brali udział radni Piotr Tyrakowski i Tadeusz Lewicz.  Na rzecz WOŚP zebraliśmy kwotę 4.240,00 zł. ( z kwesty ulicznej: 2.720.00 i 1.520,00 z licytacji).

 

 

WOŚP 2013

 

WOŚP 2013

 

WOŚP 2013

 

WOŚP 2013