Dzisiaj jest piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
Jesteś tutaj: › Aktualności :: Mapa popytu
Aktualności

Mapa popytu

2013-03-12
Uprzejmie informujemy, iż Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej prowadzi akcję zbierania zgłoszeń od użytkowników końcowych o braku dostępu do usług telefonii stacjonarnej, szerokopasmowego Internetu ...Na podstawie nadesłanych zgłoszeń tworzone są tzw. "Mapy popytu", stanowiące ilustracyjne zestawienie informacji z obszaru całego kraju, które pozwolą zidentyfikować miejsca lub obszary, gdzie należy koncentrować działania zapobiegające "wykluczeniu cyfrowemu" i gdzie istnieje niezaspokojony popyt na wyżej wymienione usługi telekomunikacyjne.


Zebrane informacje przedstawione w przystępnej formie map, tabel i list - ujętych na 4 poziomach, tzn. kraj, województwo, powiat i gmina, dostępne są na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod adresem: www.mapa.uke.gov.pl.


Brak możliwości korzystania z usług telefonu stacjonarnego, Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do Internetu świadczonego przez JST w miejscach publicznych za pomocą hotspotów można zgłosić do UKE listownie - przesyłając zgłoszenie na adres:

Urząd Komunikacji Elektronicznej, Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa lub za pośrednictwem Internetu - wypełniając ankietę w wersji elektronicznej dostępnej na stronie www.uke.gov.pl/ankiety.


W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości można kontaktować się telefonicznie pod numerem (22) 53 49 225 (387 lub 182) (koszt połączenia według taryfy operatora lokalnego) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15 lub drogą elektroniczną - pod adresem uke@uke.gov.pl lub mapa@uke.gov.pl.