Dzisiaj jest piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
Aktualności

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

2013-10-03
Przypominamy, że w dniu 30 października 2013 roku na terenie gminy Chocz odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady te zostaną Państwu odebrane sprzed posesji...Zgłoszenia odbioru odpadu można dokonać w Urzędzie Gminy w Choczu (pokój 7) lub pod nr telefonu 62 74-15-330.


UWAGA!!!
Odpadem wielkogabarytowym jest odpad powstały w gospodarstwie domowym, który ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieści się do pojemnika na pozostałe śmieci np. stoły, krzesła, sofy, tapczany, dywany, wykładziny, wózki dziecięce, materace, pierzyny, sieci na pranie, rowery, duże zabawki,  ramy okienne bez szyb, drzwi bez szyb etc.


Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne np. deski sedesowe, panele, wanny, umywalki, muszle toaletowe, grzejniki, płoty, rolety, karton gips, styropian z budowy itp. jako odpad wielko gabaryty nie odbierzemy również części samochodowych tzn. półek samochodowych, opon, zderzaków, szyb samochodowych itd.


Części których nie mogą podnieść 2 osoby (więcej niż 50 kg pojedyncza część) nie będą wywożone jako odpady wielkogabarytowe.