Dzisiaj jest piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
Aktualności

Spotkanie z motocyklistami - Iskra MC Poland p.ch/Chocz

2014-02-18
Wójt Gminy Marian Wielgosik spotkał sie z nowopowstałym Klubem Motocyklowym Iskra MC Poland p.ch/Chocz ...

 

 

Iskra MC Poland p.ch/Chocz

 

Oddział w Choczu oficjalnie powstał 6 grudnia 2013 roku jako oddział większego klubu, który ma swoją siedzibę w Skalmierzycach. Klub zarejestrowany w Polskim Kongresie Klubów Motocyklowych jako ISKRA MC POLAND. Pełna nazwa oddziału w Choczu to "Iskra MC Poland Prospect Chapter Chocz".

 

Oddział w Choczu jak na razie liczy 18 członków i w tym zarząd, który składa się z 6 osób. Głową czy też szefem oddziału(chapteru) w Choczu jest PRESIDENT Łukasz Sokalski i Vice PRESIDENT Rafał Matyiński a reszta zarządu to SEKRETARZ (SECRETARY), SKARBNIK (TRESAURER), SZEF OCHRONY (SECURITY CHIEF) i (ROADCAPTAIN).

 

Motocyklisci od wielu lat realizujemy swe marzenia związane z motorami i wszelką działalnością, która ich dotyczy. We wszystkich z nich od najmłodszych lat istniało pragnienie dosiadania potężnych motocykli. Przyszedł dzień, kiedy marzenia stały się rzeczywistością, a ich pasja została przypieczętowana w formalny sposób – powstał klub Iskra. Pierwszym i podstawowym powodem powołania klubu Iskra była chęć przemierzania polskich szos w gronie podobnych sobie, sprawdzonych ludzi – nie w poszukiwaniu kłopotów, ale z potrzeby wolności i integracji z innymi motocyklistami.

 

www.iskraskalmierzyce.pl