Dzisiaj jest wtorek, 16 sierpnia 2022 r., imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Jesteś tutaj: › Aktualności :: SUKCES JUNIORÓW
Aktualności

SUKCES JUNIORÓW

2014-08-28
Dwa miesiące trwały rozgrywki ligi piłki nożnej na chockim orliku. Były to dwa miesiące emocji i zaciekłej walki o każdy centymetr boiska. Radość zwycięzców mieszała się ze smutkiem przegranych...
W zawodach udział wzięło sześć drużyn. W poszczególnych zespołach grać mogli tylko mieszkańcy gminy Chocz. Grano systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Od początku do  końca ton rozgrywkom nadawała drużyna Juniorzy ELO, która przeszła przez nie jak burza, wygrywając  wszystkie spotkania. O bezwzględnej dominacji Juniorów świadczą wyniki meczów z dwóch ostatnich kolejek. Mistrzowie w spotkaniach z drugą i trzecią drużyną ligi strzelili dziewiętnaście bramek, tracąc zaledwie jedną. Tytuł wicemistrzowski przypadł piłkarzom OSP Kuźnia-Piła, a na najniższym stopniu podium uplasował się Inter-Mix Kwileń. 


Tobiasz Górny i Kamil Adamkiewicz, zawodnicy zwycięskiej drużyny zostali uhonorowani tytułem najlepszego zawodnika rozgrywek, wśród bramkarzy równych sobie nie miał Łukasz Adamkiewicz (Juniorzy ELO), który w dziesięciu meczach zaledwie pięciokrotnie przepuścił piłkę do swojej bramki. Odkryciem ligi wybrano Patryka Kostanowicza (Mustangi I), a pamiątkową statuetkę dla najstarszego zawodnika otrzymał Andrzej Kostanowicz (Inter-Mix Kwileń).


Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze zespoły zostały uhonorowane medalami i pucharami. Nagrody wręczał Przewodniczący Rady Gminy Chocz Jan Woldański. Mecze sędziowali: Artur Siwy i Roman Wrotecki.


Tabela końcowa:

  1. Juniorzy ELO
  2. OSP Kuźnia-Piła
  3. Inter-Mix Kwileń
  4. Monar
  5. Mustangi I
  6. Mustangi II
liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014

liga Orlik 2014