Dzisiaj jest wtorek, 9 sierpnia 2022 r., imieniny: Klary, Romana, Rozyny
Aktualności

WAKACJE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY

2015-07-22
Gminny Ośrodek Kultury w Choczu przygotował wiele wakacyjnych atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Gminy...

 

 

 

W pierwszych tygodniach wakacji odbyły się: warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczno-taneczne, warsztaty teatralne. Podczas warsztatów plastycznych dzieci wykonywały przeróżne prace z tekturowych talerzyków, z rolek po papierze, wakacyjne rybki z płyt CD oraz przyborniki na kredki/ pisaki z plastikowych kubeczków. Wszystkie prace ozdobione były między innymi cekinami, pomponikami i piórkami.

Na warsztatach muzyczno-tanecznych dzieci poznały proste układy taneczne. Dzieci tańczyły do piosenek „Wyginam ciało śmiało”, „Taniec połamaniec” czy „Ballada”. Odbyły się także przeróżne zabawy muzyczno-rytmiczne ze wstążeczkami oraz chustą Klanza. Na warsztatach teatralnych dzieci poznały najważniejsze informacje o teatrze, wcielały się w różne bajkowe postacie oraz odbyło się krótkie przedstawienie kukiełkowe.

Podczas tegorocznych wakacji na dzieci czekały również inne niespodzianki takie jak: spacer po Choczu wraz z fotografowaniem najważniejszych i najładniejszych miejsc miejscowości, na końcu dzieci udały się nad rzekę, gdzie odbył się pokaz wielkich baniek mydlanych. W kolejnych dniach odbyły się także seans bajkowy oraz wycieczka rowerowa. Trasa wycieczki:  Chocz (GOK) – Nowy Olesiec – Józefów – Stara Kaźmierka – Chocz. Atrakcją wycieczki był piknik w „Ranczo pod Gruszą” państwa Latosińskich.

Ostanie dni upłynęły pod znakiem rywalizacji sportowej, odbyły się dwa turnieje: turniej tenisa stołowego, który wygrał Jakub Wilczyński oraz turniej w warcaby, którego wygrała Martyna Urbaniak. Wakacyjne spotkania odbyły się także w świetlicy w Niniewie oraz Józefowie, podczas których przeprowadzone zostały zajęcia plastyczne, muzyczno-taneczne oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Wakacyjne spotkania odbyły się pod okiem animatorki GOK Moniki Jagły.

 

 

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015

 

wakacje_2015