Dzisiaj jest wtorek, 9 sierpnia 2022 r., imieniny: Klary, Romana, Rozyny
Jesteś tutaj: › Aktualności :: Koncert „Pomyśl o mnie
Aktualności

Koncert „Pomyśl o mnie

2016-05-27
Koncert upamiętniający 80 rocznicę urodzin Anny German. Repertuar laureatki festiwalu w San Remo przepięknie zaprezentowała pani Katarzyna Zawada, zdobywczyni I miejsca na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German w Moskwie...

 

 

W dniu 26 maja z okazji Dnia Matki został zorganizowany koncert. Pan Marian Wielgosik Burmistrz Gminy Chocz wszystkim paniom z okazji święta wręczył kwiaty w asyście strażaków z OSP Chocz oraz złożył przepiękne życzenia Matkom, mówił „to właśnie serce Matki jest pierwszym, które rozlewa w nas swą miłość i jedynym, w którym każdy z nas mieszka przez całe życie”.

Nie było wolnego miejsca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu. Licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem występu Pani Katarzyny Zawady, były oklaski na stojąco, nie pozwolono pani Katarzynie zejść ze sceny bez wykonania bisu. Młoda artystka zaprezentowała własną interpretację takich przebojów Anny German, jak m.in.: "Tańczące Eurydyki", "Człowieczy los", "Cyganeria". 

Na zakończenie koncertu Pan Marian Wielgosik podziękował pani Katarzynie Zwadzie za przepiękny śpiew, za emocje, za wzruszenie, które mogliśmy wspólnie przeżyć. Dziękujemy też wspaniałej publiczności i wszystkim tym, którzy włączyli się w  organizację i przeprowadzenie koncertu.

 

 

Galeria