Dzisiaj jest sobota, 20 sierpnia 2022 r., imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Aktualności

Sołtysi z Gminy Chocz świętowali

2017-03-20
Na zaproszenie Burmistrza 14 marca br. z okazji Dnia Sołtysa odbyło się spotkanie z sołtysami. Burmistrz Gminy Pana Marian Wielgosik złożył podziękowania Sołtysom za trud pracy oraz dotychczasową współpracę...

 

 

 

Bycie sołtysem to nie tylko samo administrowanie. To również skuteczne reprezentowanie sołectwa w gminie i dbanie o interesy mieszkańców wsi. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie w rozwój wsi oraz za rozbudzanie aktywności lokalnej społeczności – Burmistrz Gminy. W podziękowaniu włodarz przekazał Sołtysom pamiątkowy album. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy wspólnym poczęstunku.

 

Podczas spotkania odbyła się także dyskusja nad tworzonym właśnie Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Chocz. Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z zasadami tworzenia tego dokumentu oraz poproszeni o zgłaszanie potrzeb poszczególnych sołectw w zakresie działań rewitalizacyjnych, które zostaną wpisane do Programu. Gościem spotkania był Prezes firmy AWIL, pan Maciej Dudziak, która pomaga Gminie w opracowywaniu Lokalnego Programu Rewitalizacji.

 

 

Spotkanie z sołtysami Gminy Chocz

 

Spotkanie z sołtysami Gminy Chocz

 

Spotkanie z sołtysami Gminy Chocz