Dzisiaj jest poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r., imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Jesteś tutaj: › Fundusze Unijne › Rozwój Obszarów Wiejskich
ProgramRozwoju Obszarów Wiejskich

 

Nowe boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej plażowej w Choczu


W lipcu 2013r. zostały zakończone prace przy modernizacji boisk do piłki nożnej i piłki siatkowej plażowej przy Zespole Szkół w Choczu

 

Boisko do piłki nożnej zostało wykonane w ramach projektu pn. „Modernizacja kompleksu sportowego w miejscowości Chocz” przygotowanego i zrealizowanego przez Gminę Chocz w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, będącego jednym z działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - operacja kwalifikująca się do wsparcia w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”. Operacja obejmowała wymianę gruntu, wykonanie nowej murawy oraz zakup i montaż bramek na boisku o wymiarach 108x54 m.

Całkowity koszt przedsięwzięcia  wyniósł 150.888,28 zł, w tym kwota dotacji z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich wyniosła 65.000 zł.

 

 

boisko do piłki nożnej

 

 

Boisko do piłki siatkowej plażowej zostało wykonane w ramach projektu pn. „Modernizacja boiska do piłki siatkowej plażowej wraz z infrastrukturą w miejscowości Chocz” przygotowanego i zrealizowanego przez Gminę Chocz w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, będącego jednym z działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie „Małych Projektów”. Operacja obejmowała wykonanie boiska do piłki siatkowej o nawierzchni piaskowej oraz zakup i montaż potrzebnego sprzętu (siatka, słupki, stojaki, napinacze, odciągi, linie do zaznaczania boiska).

Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 32.420,83 zł, tym kwota dotacji z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich wyniosła 21.086,72 zł.


boisko do piłki siatkowej plażowej


Prow+swdp_2007-2013


Galeria: