Dzisiaj jest sobota, 3 czerwca 2023 r., imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
Aktualności

Kompleks boisk - umowa podpisana

2013-04-25
W dniu 23 kwietnia 2013 roku została podpisana umowa na modernizację kompleksu boisk sportowych w Choczu. W ramach zadania zostaną wykonane:


 


  1. Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z infrastrukturą:
    Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z urządzeniem boiska do piłki nożnej, dostawa i montaż kompletnych bramek aluminiowych do piłki nożnej 7,32x2,44m wraz z profesjonalnymi siatkami, dostawa i montaż chorągiewek narożnych oraz wytyczenie boiska i pomalowanie linii. Dostawa i montaż trybuny zewnętrznej trybuny przenośnej demontowalnej na 90 miejsc siedzących.

  2. Modernizacja boiska do piłki siatkowej plażowej wraz z infrastrukturą:
    Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z urządzeniem boiska do piłki nożnej oraz siatkówki plażowej. Dostawa i montaż stojaka do siatkówki plażowej turniejowej AL. Fi 80 x 80 mm owalne mocowane w tulejach osadzonych w podłożu z płynną regulacją wysokości wraz z osprzętem.


Wykonawca zadania firma GREGBUD Grzegorz Rybarczyk z Nowego Oleśca został wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego. Termin realizacji został wyznaczony na dzień 30 czerwca nr.


Część zamówienia finansowana jest w oparciu o umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego o przyznanie pomocy w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi objętego PROW na lata 2007-2013.stopka_ue