Dzisiaj jest wtorek, 16 sierpnia 2022 r., imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Jesteś tutaj: › Aktualności :: II Rodzinny Rajd Rowerowy
Aktualności

II Rodzinny Rajd Rowerowy

2016-05-04
30 kwietnia 2016 roku odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez OSP Kwileń. Patronat nad przedsięwzięciem objęli Starosta Pleszewski Pan Maciej Wasielewski, Burmistrz Gminy Chocz Pan Marian Wielgosik, Wójt Gminy Czermin Pan Sławomir Spychaj

 

 

 

W organizację imprezy włączyli się: OSP Chocz, OSP Niniew, OSP Józefów, OSP Kuźnia-Piła, Urząd Miejski Gminy Chocz, Szkoła Podstawowa w Kwileniu, Zakład Wodno-Kanalizacyjny w Choczu, Gminny Ośrodek Kultury w Choczu, Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.


W rajdzie  uczestniczyło ponad 300 osób jadących na rowerach. Swoją obecnością na rajdzie zaszczycili  rowerzyści z Pleszewa i z Kalisza. Na wszystkich uczestników rajdu czekała smaczna grochówka oraz placek. Spośród rowerzystów został rozlosowany rower sponsorowany przez Bank Spółdzielczy w Pleszewie. Na dzieci czekały atrakcje gry i zabawy, turniej międzyszkolny, dmuchańce oraz nagrody. Również i dorośli uczestniczyli w zmaganiach sportowych. Imprezę uatrakcyjnili motocykliści z Iskry.

Rodzinny Rajd Rowerowy zakończył się majówką.

 

 

Galeria